Domy dziecka, hospicja, fundacje i stowarzyszenia bardzo wiele zawdzięczają hojności darczyńców. Dla wielu osób pewną barierą jest jednak przekazywanie pieniędzy. Teraz możesz podarować LifeVac!

 

 

Od czego zacząć?

Skontaktuj się z naszym konsultantem i wybierz fundację, którą chcesz wspomóc. Jeśli zastanawiasz się, komu najbardziej pomogłaby Twoja pomoc to postaramy się przedstawić Ci listę najbardziej potrzebujących podmiotów. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, byś wyszedł z własną inicjatywą przedstawiając konkretną instytucję.

Następnie dokonaj zakupu dowolnej ilości produktów LifeVac, a my zajmiemy się resztą.

 

Dlaczego warto podarować LifeVac?

Kupujc LifeVac ratujesz życie. Na zadławienia narażone są zwłaszcza dzieci i osoby starsze, to u nich występują one najczęściej, a ich konsekwencje bywają najdotkliwsze. Wspomagając współpracujące z nami fundacje pomagasz placówkom leczniczym i opiekuńczym skompletować sprzęt, którego potrzebują.

 

Korzyści dla Ciebie

Darczyńca ma prawo skorzystać z ulgi podatkowej dokonując darowizny na rzecz fundacji lub stowarzyszenia. Informacje o prawie do skorzystania z odliczenia reguluje zapis Ustawy o podatku od osób fizycznych (art. 26 ust. 1 pkt 9) dotyczący możliwości odliczenia darowizny od podatku dochodowego (od 01.01.2004 r.).

 

W przypadku darowizny wiążący jest akt notarialny, umowa pisemna lub ustna.Skontaktuj się z nami i podaruj LifeVac tym, którzy najbardziej go potrzebują!

 

TEL: 662 225 112

MAIL: [email protected]