Dwie kolejne osoby dołączyły do grona uratowanych przez Lifevac, co oznacza, że już 1⃣2⃣1⃣ osób na świecie żyje dlatego, że LifeVac był w pobliżu, kiedy potrzebowali pomocy.


Ostatnie dwa przypadki to:


1⃣2⃣0⃣ – kolejny już przypadek zastosowania LifeVac w sektorze opieki dla dorosłych w Wielkiej Brytanii.

W jednym z domów opieki Priory Group mieszkaniec podczas posiłku uległ zadławieniu z pełną niedrożnością dróg oddechowych. Mimo zastosowania standardowego protokołu BLS przez personel, nie udało się udrożnić dróg oddechowych. Zastosowano więc LifeVac, który natychmiast usunął z dróg oddechowych przeszkodę, dzięki czemu poszkodowany zaczął oddychać.


1⃣2⃣1⃣ – LifeVac uratował życie 7 letniej Mickey, która doznała całkowitej niedrożności dróg oddechowych. Gdy usta dziewczynki zaczęły sinieć, a uderzenia w plecy i chwyt Heimlicha nie przynosiły rezultatu, mama Mickey sięgnęła po LifeVac, który natychmiast zadziałał usuwając ciało obce z dróg oddechowych i przywracając oddech dziewczynce. Mama Mickey powiedziała później:

„Jestem niesamowicie wdzięczna, że miałam LifeVac pod ręką. Jeśli mieszkasz z kimś, kto może się zadławić warto mieć LifeVac zawsze pod ręką… Z Mickey już wszystko w porządku, ale to mogło się skończyć zupełnie inaczej”.


Mickey jest 5⃣1⃣ dzieckiem na świecie uratowanym przez LifeVac❗


Eric Banagan, dyrektor generalny LifeVac Europe przekazał także informację, że „w zeszłym tygodniu w sektorze opieki dla dorosłych w Wielkiej Brytanii uratowano jeszcze 3 kolejne istoty ludzkie i nie możemy się doczekać, aby podzielić się wiadomościami o tych osobach w odpowiednim czasie”.


My także nie możemy się doczekać 😊


❤️💛🧡169639629_5300657756673071_8192729984486299754_n.png